Genel İngilizce - Conversation - Speaking Dersleri

Genel İngilizce ve Conversation / Speaking dersleri 1’e 1 ya da Özel gruplar için tasarlanmış derslerdir.

Conversation / Speaking dersleri İngilizce bilgisinin teoride yeterli olduğunu fakat bunu bir türlü eyleme dönüştüremediğini düşünen, günlük yaşamda İngilizce ile iç içe olan, mesleki alanda akıcı bir İngilizce’ye ihtiyaç duyan herkese açık eğitimlerdir. Öğrenciler, Akademisyenler ve İş İnsanları başta olmak üzere, İngilizce öğrenmek ve konuşmak zorunda olan hayatın her alanından kişiler Conversation / Speaking eğitimlerinden faydalanabilir. İstenilen zamanda ve istenilen mekânda sunulan bu eğitimle, çok kısa bir süre içinde öğrenciler ihtiyaç duydukları ‘İngilizce Konuşma’ seviyesine ulaşırlar.

Genel İngilizce ve Conversation / Speaking Derslerinde edinilecek beceriler, bütüncül bir yaklaşımla ve öğrencinin seviyesini her çalışmada bir basamak yukarı taşıyacak şekilde öğrenciye sunulur.

Tamamı yabancı kaynaklarla, zevkli aktivitelerle, gerçek hayattan alınan konu başlıklarıyla ve en önemlisi de disiplin ve özverili çalışmalarla yapılan bu eğitimler öğrenmeyi kolaylaştırmanın yanı sıra İngilizce’ye karşı olan bakış açısını da değiştirir.

Genel İngilizce ve Conversation / Speaking dersleri sayesinde, Öğrenmenin ve Akıcı Konuşmanın aslında ne kadar kolay ve eğlenceli olduğunu gördüğünüzde kendiniz için çok iyi ve kalıcı bir yatırım yaptığınızı fark edeceksiniz.

Şimdi derslere başlamak için acele edin…