Pearl Pack

PEARL PACK, 4 Farklı Alanda Yapılan Çalışmalardan Oluşmaktadır...

Bunlardan 1.'si PARAGRAPH / READING Çalışmalarından oluşmaktadır.

Bu bölümde;

www.ersinhoca.com olarak, YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL adayları için, DİLKO YAYINLARI – YDS READING QUESTION BANK kitabında bulunan 200 adet paragrafın tamamının çevirisini yaptık, sorularını tek tek çözdük, doğru seçeneğin parçada bulunduğu konumu ‘kırmızı’ ile belirledik ve en geniş kapsamlı açıklamaları da yaparak video derslerimizi tamamladık. Bu bölümde 1.000’lerce kelimenin anlamına değindik, karşımıza çıkan her türlü GRAMMAR konusunu olması gerektiği gibi anlattık ve YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL sınavlarında karşımıza çıkacak her türlü paragraf sorusu için adayların hazır olmalarını sağladık.

2. Sırada ise TRANSLATION / ÇEVİRİ Çalışmaları yer almaktadır.

Bu bölümde;

Her birinde 5 cümle çevirisi bulunan ve ortalama uzunlukları 8 dk. ile 12 dk. arasında değişen 200’den fazla video ile 1000'den fazla cümlenin çevirisinden oluşan TRANSLATION / ÇEVİRİ DERSLERİ'ni tamamladık. Ancak bu bölümü tasarlarken mutlaka bir farklılık barındırması gerektiğini biliyorduk ve tüm hazırlıkları bu doğrultuda gerçekleştirdik.

PDF üzerinden yapılan ve ekranın çok küçük bir kısmında işlenen derslerin aksine, tam ekran kullanarak ve bütünüyle renklendirilmiş cümlelerle bu dersin anlatımlarını yapmaya çalıştık. İngilizce ve Türkçe cümlelerdeki öğeleri birbirlerine denk gelecek şekilde renklendirerek, anlatımlarda nelere dikkat edilmesi gerektiğini daha net bir şekilde ortaya çıkarmaya uğraştık.

YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL adaylarının hedefledikleri puana ulaşabilmeleri için gerekli gördüğümüz her bir detay üzerinde büyük bir dikkatle çalıştık. Bu da, bizim YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL gibi sınavlara girecek olan adayları ne kadar önemsediğimizin bir göstergesidir.

3. Sıradaki Çalışmamız DENEME SINAVLARI...

DİLKO YAYINLARI tarafından hazırlanan DENEME SINAVLARI kitabında, YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL gibi sınavlar için oluşturulmuş 10 adet Deneme Sınavı yer almaktadır. Toplamda 800 adet sorunun bulunduğu bu bölümde yapılan çalışmalar, diğer alanlarda yaptığımız çalışmalarla paralellik gösterir. Kelime, Gramer, Paragraf ya da Phrasal Verb bölümlerinde gerçekleştirdiğimiz soru çözümleri ile aynı doğrultuda hazırladığımız bu bölümde tam 10 ayrı sınav için toplamda 800'e yakın video hazırlanmıştır. YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL hazırlık aşamasında, www.ersinhoca.com ’daki üyeliğinizin başlangıcından itibaren belirli aralıklarla, Deneme Sınavları sisteme eklenecektir.

Son Bölümde ÇIKMIŞ SORULAR üzerine yapılan çalışmalar yer almaktadır.

Bu bölümde herhangi bir konu anlatımına gerek duymadan, sadece YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL sınavlarında çıkmış sorular üzerinden yapılan çalışmalar yer almaktadır. Kelime, Paragraf, Çeviri ve Gramer başta olmak üzere her türden soru çözümünün mevcut olduğu bu bölümde 100 ’lerce soru çözümüne yer verilmiştir. Üyeliğiniz boyunca (6 ay ya da 12 aylık üyelik süresinden bahsediyoruz) her hafta eklenen videolarla ulaşılacak soru sayısı belki de 1.000 ’li rakamlara ulaşacaktır. Üyeliğiniz bu eğitim paketini kapsıyorsa, hiçbir ek ücret ödemeden tüm video dersleri izleme hakkına sahip olursunuz.

YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL sınavlarına hazırlanırken en çok ihtiyaç duyulan çalışmalardan biri olan soru çözümü konusunda, DİLKO Yayınlarında yer alan soruların çözümleri ve özgün soru çözümleri kadar önemli olan bir diğer başlık da ÇIKMIŞ SORU çözümlenmesidir.

www.ersinhoca.com ’da yer alan 100 ’lerce soru çözümünün yanında ÇIKMIŞ sorulara da değinmek YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL adayları için elbette fazlasıyla yeterli olacaktır.

Tüm bu çalışmalar sayesinde hedeflerinize ulaşmak için hemen çalışmaya başlamak, atacağınız en doğru adım olacaktır!

 

Paket İçeriği

YDS Deneme SınavlarıYDS Deneme Sınavları
Soru Türleri / SKILLSSoru Türleri / SKILLS
Çeviri DersiÇeviri Dersi
Paragraf ÇalışmalarıParagraf Çalışmaları
  Kullanım Süresi 

249,00 TL