Vocabulary & Phrasal Verbs

VOCABULARY & PHRASAL VERBS eğitiminde DİLKO YAYINLARI – VOCABULARY kitabının yanısıra, yine DİLKO YAYINLARI'na ait olan PHRASAL VERBS kitabını kullandık.

Öğrenciler VOCABULARY & PHRASAL VERBS eğitiminin  VOCABULARY Çalışmaları bölümünde 800’e yakın ve süreleri ortalama 8 dk. ile 10 dk. arasında değişen Video Dersler izleyeceklerdir. YDS, YÖKDİL , YKS-DİL ve diğer İngilizce sınavları için hazırlanan bu derslerde bir Ana Kelime olacak ve o kelimenin eş, yakın ve zıt anlamlı kelimelerinin her biri cümle içinde kullanılarak anlamının pekiştirilmesi sağlanacaktır. Yaklaşık 800 ana kelimenin eş, yakın ve zıt anlamlarını hesaba kattığımızda, 5.000 civarında cümlenin video derslerde açıklandığını ve tek tek çevirisinin yapıldığını söylemek yanlış olmayacaktır.

Bir de bunun üzerine Vocabulary / Kelime Soru Çözümlerini ekleyelim… Bu alanda 100’lerce soru çözümü sizleri bekliyor. Soru çözümlerinde izlenen yol şu şekildedir: Öncelikle soru ve seçenekler okunur ve çevirisi yapılır, ikinci aşamada ise soru kökünde ve seçeneklerde bilinmesi gereken tüm kelimeler işaretlenir ve eş anlamlarının yanı sıra Türkçe karşılıkları da anlatılır ve yazılır, ve son olarak da doğru cevabın olduğu seçenekle beraber cümlenin tamamı Türkçeye çevrilir. Tüm bu işlemler yaklaşık olarak 3 dk. kadar bir zaman alır.

Çözülen soru sayısı konusunda ersinhoca.com’da ‘SINIRSIZLIK’ söz konusudur. 100’lerce soru çözümü yapıldıktan sonra, eğer anlatımının yapılmasını istediğiniz bir soru olursa, soru en kısa süre içinde videoya dönüştürülür ve öğrencilerle ‘Eğitim Paketi’ dâhilinde paylaşılır. Satın aldığınız eğitimlerin süresi dolmadan önce ersinhoca.com’a eklenen her türlü video dersten size tanımlanan paketler dahilinde faydalanma hakkına 'ÜCRETSİZ' bir şekilde sahip olursunuz…
 

DİLKO YAYINLARINA ait olan PHRASAL VERBS kitabı, PHRASAL VERBS Çalışmalarının yer aldığı bölümde bize yol gösterici olmuştur.

PHRASAL VERBS eğitiminde 140’a yakın video ders bulunmaktadır ve aynı Vocabulary / Kelime çalışmaları bölümünde yaptığımız gibi bu bölümde de YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL sınavlarında sıklıkla karşımıza çıkan ve mutlaka bilinmesi gereken Phrasal Verb’leri en ince ayrıntısına kadar inceledik. Eş, yakın ve zıt anlamlı Phrasal Verb ve Fiilleri YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL sınavlarında karşılaştığımız cümlelerle eşdeğere sahip caümleler içinde kullandık ve her bir cümlenin çevirisini en doğru şekilde yaptık.

Phrasal Verbs için DİLKO YAYINLARI - PHRASAL VERBS kitabından 100’lerce soru çözdük; bu soruları çözerken soru cümlesinin ve verilen seçeneklerin anlamlarını tek tek irdeledik. Yine her bir seçenek için kelime çalışmalarımızı yaptık ve son olarak da doğru seçeneği işaretleyip cümlenin anlamını tamamladık…

YDS, YÖKDİL ve YKS-DİL gibi sınavlara hazırlanırken yapmanız gereken tek şey İZLEMEK!

Örnek videoları izlemek için 'Paket İçeriği'ne tıklayın!

Paket İçeriği

Phrasal Verbs DersiPhrasal Verbs Dersi
Kelime ÇalışmalarıKelime Çalışmaları
  Kullanım Süresi 

199,00 TL